Vzpomínková terapie

Šarlota Konšelová - jóga a vzpomínková terapie

Proč?

Naše chování je ovlivněno určitými vzorci. Většinu těchto vzorců jsme se naučili v našem dětství od nejbližších. Tyto vzorce nás doprovází celý život a jsou skryté v našem podvědomí.

Při vzpomínkové terapii se vracíme do minulosti a tyto podvědomé programy  měníme tak, abychom vedli vědomější a spokojenější život.

Můžeme řešit jakoukoliv oblast života, kde ti něco chybí, nebo se toho naopak chceš zbavit (zdraví, peníze, vztahy, sebevědomí, práce, strach, stres, hojnost, hubnutí, aj.).

Jak to probíhá?

Sezení trvá 60 – 90 minut.

Nejdřív si povídáme a hledáme příčinu problému. Následně díky svalovému testu zjistíme, kdy problém vznikl. Terapie probíhá za plného vědomí, kdy jsi v relaxovaném stavu, kterému předchází dechové cvičení.


Tvoje mysl tě dovede k potřebné vzpomínce. Provedu tě procesem, kde nejdříve uvolníš emoce a pak si vědomě nastavíš nový, optimální vzorec chování právě pro tebe.

Díky „odbloku“ se většinou dostavuje úlevný pocit a začíná se měnit podvědomí. Nový vzorec chování se může odrazit i v jiných oblastech života, než jsme na sezení řešili.

Kde jsem se učila?

Praktikování těchto terapií jsem se učila u Dany Fialové, kde jsem nespočet terapií navštívila jako jedinec a prošla jsem velkou osobnostní změnou (viz Můj příběh).

Poté jsem zde absolvovala tříletý cyklus seminářů osobního rozvoje a techniku práce s energií Reiki.

Nejvíce zkušeností mi dává samotná práce s lidmi v poradně a vedení mých hodin jógy, a propojování souvislostí z obou praxí.

Dále mám za sebou NLP výcvik, jehož poznatky využívám v poradně. Velmi mě baví tyto obory propojovat a rozvíjet o další, jako je psychosomatika, psychologie, filozofie mnohé další.

Každý z nás je jedinečný a zaslouží si být šťastným a spokojený, ať už to znamená cokoliv. A já Ti s tím mile ráda pomůžu.

Objednej se na sezení

Cena jednoho sezení je 1 000 Kč.